Bal Karnawałowy w Domu Strażaka w ramach WOŚP

17-01-2014

W środę 8 stycznia w Górniku w Sanoku odbył się bal karnawałowy dla dzieci przedszkolnych. Głównym organizatorem imprezy dla najmłodszych był MDK w Sanoku. Dochód został przeznaczony na akcję charytatywną organizowaną w ramach XXII finału WOŚP.
   Studentki z Koła Naukowego Młodych Pedagogów animowały zabawy i atrakcje, by młodzi uczestnicy jak najmilej spędzili swój czas. Była loteria, zabawy i tańce przy muzyce oraz malowanie twarzy. Głównymi atrakcjami wieczoru były pokazy break dance w wykonaniu Kuby i Oskara oraz gimnastyczne przygotowane przez "Spartan" z Zahutynia . Oprawę muzyczną tej wspaniałej zabawy zapewnił zespół FORTE.
   Sanoczanie wraz ze swoimi pociechami chętnie włączyli się w tą szczytną akcję, czego wyrazem była wypełniona po brzegi sala.