Wersja kontrastowa
A | A | A

Ankieta

 

e-dziekanat

e-dziekanat i e-indeks

 

Od sesji zimowej roku akademickiego 2012/2013 został wprowadzony system e-dziekanat oraz elektroniczny indeks. Jednocześnie uczelnia zrezygnowała z klasycznych – papierowych indeksów. Jest to bardzo duże udogodnienie dla studentów, polegające na braku konieczności zbierania wpisów w indeksie i na karcie okresowych osiągnięć studenta.

Wykładowca powinien wprowadzić do systemu e-dziekanat oceny nie później niż 10 dni od terminu egzaminu bądź zaliczenia. W tym samym terminie powinien dostarczyć do Działu Toku Studiów protokół zaliczenia/egzaminu wydrukowany z systemu i własnoręcznie podpisany.
W przypadku nie wpisania oceny do systemu, fakt ten należy zgłosić wykładowcy bądź do Działu Toku Studiów (odpowiedniego sekretariatu studiów stacjonarnych bądź niestacjonarnych).
Studenci, w systemie e-dziekanat, mają możliwość  podglądu i wydruku wykazu obowiązujących przedmiotów (w zakładce studia – indeks – wzór wpisu). Wszystkie oceny z zaliczonych semestrów są również dostępne dla studenta w systemie e-dziekanat (w zakładce studia – indeks).

Zobacz prezentację o e-dziekanacie i e-indeksie

Dostęp do systemu jest możliwy na dwa główne sposoby:

 

1. poza siecią uczelnianą (z dowolnego komputera podłaczonego do Internetu) poprzez:

 
2. wewnątrz sieci uczelnianej (infokioski, hotspot, czytelnia) poprzez:
LINK     

 

 
UWAGA:  dostęp do systemu jest autoryzowany. 
 
Login to: numer albumu studenta
Hasło tymczasowe to: PESEL
Po pierwszym wejściu do systemu hasło można zmienić na własne.

ETO - elektroniczna tablica ogłoszeń

Zapraszamy także do korzysania z Elektronicznej Tablicy Ogłoszeń (ETO) na parterze w bud. A. Tutaj oprócz łatwego dostępu do ogłoszeń, plakatów, instrukcji czy informacji  można je dodatkowo przesyłać na swojego maila.

Ideo Realizacja:

CMS Edito Powered by:
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jana Grodka w Sanoku
ul. Mickiewicza 21 | 38- 500 Sanok