Bal w Krainie LEGO

18-02-2015

W miniony wtorek (17.02.2015r) gościliśmy dzieci z Przedszkola nr 3 w Sanoku w naszej Krainie LEGO. Zaprosiliśmy młode pokolenie sanoczan do wspólnej zabawy, by świętować wspólnie karnawał. Dzieci miały pyszną zabawę przygotowaną przez Koło Naukowe Młodych Pedagogów. Tańce, zabawy i poczęstunek wprawił naszych gości w fantastyczny nastrój. Dzięki pomocy Edukacji Artystycznej w Zakresie Sztuki Muzycznej, a w szczególności Panu mgr Robertowi Handermander'owi nasz Bal miał wspaniałą oprawę muzyczną. Studentki już miesiąc przed przyjęciem gości zaczęły intensywne prace nad dekoracjami, czego efektem były ogromne klocki LEGO, które wzbudziły zainteresowanie dzieci. Po zabawowych szaleństwach, zadbano również o poczęstunek i chwilę odpoczynku. Dzieci raczyły się  między innymi pysznymi bułeczkami od Firmy "Jadczyszyn". Dziękujemy naszym znakomitym gościom za przybycie, studentkom za wspaniałą oprawę, Panu Handermander'owi za pomoc nie tylko w oprawie muzycznej, ale także za włączenie się w zabawy z najmłodszymi oraz naszemu sponsorowi za pyszne bułeczki. Do zobaczenia za rok! (na zdjęcia z zabawy zapraszamy do zakładki Galeria)