Sprawozdanie z udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej

14-12-2015
  Pragniemy pogratulować czynnego udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Przemiany w systemie wsparcia rodziny we współczesnej Polsce” studentce naszego kierunku Pani Kindze Rudy.

Konferencja odbywa się 10 grudnia 2015 roku w Uniwersytecie Rzeszowskim. Jej organizatorem był Studencki Krąg Korczakowski działający na Wydziale Pedagogicznym. Zgromadziła naukowców z całej Polski dając okazję do wymiany wiedzy z zakresu przemian współczesnej rodziny.

Pani Kinga Rudy zaprezentowała temat „Wparcie dla rodzin ubogich z problemem alkoholowym”. Przegląd najnowszej literatury przedmiotu oraz wsparcia dla tej grupy odbiorców pozwolił zarówno na zwrócenie uwagi na problemy z jakimi borykają się rodziny ubogie oraz z problemem alkoholowym, jak również na wskazanie możliwości pomocy dla rodziców jak i dzieci.

Życzymy dalszych sukcesów naukowych.