Ogólnopolska Interdyscyplinarna Studencka Konferencja Naukowa pt. Psychospołeczne uwarunkowania rozwoju jednostki

10-03-2016

Drodzy studenci,

Koło Naukowe Młodych Pedagogów oraz Koło Naukowe „Pomocna Dłoń” mają zaszczyt zaprosić Państwa do wzięcia udziału w Ogólnopolskiej Interdyscyplinarnej Studenckiej Konferencji Naukowej pt. Psychospołeczne uwarunkowania rozwoju jednostki. Planowany termin konferencji to 22 kwietnia 2016 roku.

Dla studentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku udział czynny bezpłatny.

Konferencja skierowana jest do wszystkich zainteresowanych problemem szeroko rozumianego rozwoju jednostki, stąd też do udziału chcemy zaprosić studentów z różnych obszarów nauk – społecznych, humanistycznych, medycznych.

Terminy i zapisy

Zgłoszenia na konferencję przyjmowane są poprzez kontakt mailowy. Należy przesłać wypełnioną kartę zgłoszeniową na adres: lub . Ostateczny termin zgłaszania udziału w konferencji mija: 05.04.2016

Zapraszamy do udziału.

Komitet organizacyjny