08-09-2014
W dniu 03.09.2014 r. w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. II Czechosłowackiej Brygady Spadochronowej odbyła się Centralna Inauguracja Roku Szkolnego 2014/2015 Szkół Rolniczych prowadzonych przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Na uroczystości stawili się liczni goście na czele z podsekretarzem stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi Panią Zofią Szalczyk, Dyrektorem Departamentu Spraw Społecznych i Oświaty Rolnictwa MRiRW Iwoną Korczak oraz Posłem na Sejm RP Mieczysławem Kasprzakiem. Przy okazji uroczystości odbyło się spotkanie Pani Rektor PWSZ w Sanoku dr Elżbiety Cipory z Panią Podsekretarz Stanu Zofią Szalczyk i Wicewojewodą podkarpackim Alicją Wosik. Na spotkaniu Pani Rektor poinformowała o zakończeniu prac nad wnioskiem o uruchomienie nowego kierunku tj. Gospodarka zasobami na obszarach wiejskich o dwóch specjalnościach: Menadżer spółdzielczości i Lider samorządu.
Reprezentacja Szkół...