Wykłady otwarte o makrofotografii

27-01-2016

Na chwilę role się odwróciły- studenci wykładają na PWSZ! Tematyka: działalność NKFP FOTOsynteza, makrofotografia od kuchni i makrofotografia traw i porostów. Całe szczęście, że dziedzina jest nam dobrze znana. O tym co nas pasjonuje opowiada się bez tremy. Cierpliwi słuchacze: studenci i studentki Sanockiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Staraliśmy się im przybliżyć arkana makrofotografi, zachęcić do polubienia niepozornych, pięknych w swym minimalistycznym wymiarze traw i zwrócić uwagę na porosty, które niby są wszędzie, ale nikt ich nie dostrzega. Mamy nadzieję na kontynuację współpracy z seniorami. Międzypokoleniowa wymiana idei, pomysłów może wnieść coś nowego w naszą działalność. Fotografia jest dla każdego, trzeba tyklo chcieć.

Tekst  © Ewa Bujalska, Amelia Piegdoń