PWSZ Sanok na XXI Targach Rzemiosła, Przedsiębiorczości i Leśnictwa - AGROBIESZCZADY 2016

03-08-2016

Ostatnie dwa dni lipca wykładowcy, pracownicy i studenci PWSZ-tu spędzili na targach w Lesku. Mimo że żar lał się z nieba staraliśmy się jak mogliśmy rozreklamować naszą uczelnię w regionie i nie tylko. Panie z Biura Promocji: Joanna Starościak i Karolina Korfanty informowały o dostępnych kierunkach edukacji, profesor Kazimierz Klima zachęcał młodzież by w przyszłości podjęła naukę w Sanoku. Studenci i studentki z: Instytutu Gospodarki Rolnej i Leśnej, Zakładu Ekonomi i Pedagogiki pomagali przy rozkładaniu namiotu reklamowego oraz w czasie trwania imprezy, rozdając ulotki i gadżety reklamowe. Pierwszego dnia odbyły się pokazy reanimacji w wykonaniu studentów z Ratownictwa Medycznego i cieszyły się sporym zainteresowaniem.

Targi AGROBIESZCZADY są jedną z większych tego typu imprez w regionie. To okazja by popróbować regionalnych przysmaków, zakupić wyroby miejscowych rzemieślników, nabyć rośliny ozdobne i użytkowe do ogrodu czy sadu, obejrzeć najnowszy sprzęt agro, zapoznać się z ofertą ARiMR-u, czy zabrać dzieci do namiotów Lasów Państwowych, gdzie czekały na nie rozmaite gry i zabawy edukacyjne. Polecamy!

Tekst i zdjęcia Ewa Bujalska © FOTOsynteza.