Komunikaty nr 4, nr 5 i nr 6 Uczelnianej Komisji Wyborczej

21-01-2010

nr 4 /2010

Uczelniana Komisja Wyborcza PWSZ im. Jana Grodka w Sanoku w związku z uchwałą nr 4/I/2010 z dnia 21 stycznia 2010 r. ogłasza wynik wyborów uzupełniających na członków kolegium elektorów wśród nauczycieli akademickich zatrudnionych w jednostkach ogólnouczelnianych.

W wyniku przeprowadzonych wyborów członkiem kolegium elektorów został pan mgr inż. Jan Ziobro.

nr 5 /2010

Uczelniana Komisja Wyborcza PWSZ im. Jana Grodka w Sanoku w związku z uchwałą z dnia 21 stycznia 2010 r. nr 5/I/2010 ogłasza wyniki wyborów uzupełniających na członków kolegium elektorów w grupie nauczyciele akademiccy zatrudnieni w Uczelni ze stopniem naukowym doktora lub z tytułem zawodowym magistra (pracownicy niesamodzielni).

W wyniku przeprowadzonych wyborów członkami kolegium elektorów zostali w Instytucie Humanistyczno – Artystycznym pani dr Ludmiła Chomińska i w Instytucie Pielęgniarstwa pani mgr Ewa Poźniak.

nr 6 /2010

Uczelniana Komisja Wyborcza PWSZ im. Jana Grodka w Sanoku w związku z uchwałą z dnia 21 stycznia 2010 r. nr 6/I/2010 ogłasza wynik wyborów uzupełniających na członków kolegium elektorów w grupie nauczyciele akademiccy zatrudnieni w Uczelni z tytułem naukowym profesora lub ze stopniem naukowym doktora habilitowanego (pracownicy samodzielni).

W wyniku przeprowadzonych wyborów członkiem kolegium elektorów został w Instytucie Humanistyczno – Artystycznym pan dr hab. Zbigniew Libera.