Komunikaty nr 7 i nr 8 Uczelnianej Komisji Wyborczej

Uczelnianej Komisji Wyborczej PWSZ im. Jana

Grodka w Sanoku
nr 7 /2010

w sprawie:       ustalenia i ogłoszenia listy kandydatów na funkcję Prorektora ds. rozwoju i nauki PWSZ im. Jana Grodka w Sanoku

W związku z przedstawieniem przez Rektora PWSZ im. Jana Grodka w Sanoku p. prof. nadzw. dr hab. Halinę Mieczkowską kandydata na funkcję Prorektora ds. rozwoju i nauki tj. p. prof. dr hab. Kazimierza Klimę Uczelniana Komisja Wyborcza PWSZ im. Jana Grodka w Sanoku ustala i ogłasza, że kandydatem na funkcję Prorektora ds. rozwoju i nauki na kadencję uzupełniającą do 31 sierpnia 2012 r. zgłoszonym przez Rektora p. prof. nadzw. Halinę Mieczkowską są następujące osoby:

1)      prof. dr hab. Kazimierz Klima – kandydat na funkcję Prorektora ds. rozwoju i nauki PWSZ im. Jana Grodka w Sanoku na kadencję uzupełniającą do 31 sierpnia 2012 r.

Wiceprzewodniczący  UKW

Prof. dr hab. Stanisław Białogłowicz

Sanok, 27–01–2010 r.

Uczelnianej Komisji Wyborczej PWSZ im. Jana

Grodka w Sanoku
nr 8 /2010

Kalendarz czynności wyborczych
Uczelnianej Komisji Wyborczej PWSZ im. Jana Grodka w Sanoku

w sprawie:  przeprowadzenia wyborów uzupełniających na funkcję Prorektora

ds. rozwoju i nauki Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku.

Na podstawie uchwały Uczelnianej Komisji Wyborczej nr 8/I/2010 z dnia 27 stycznia 2010 r. w sprawie przeprowadzenia wyborów uzupełniających na funkcję Prorektora do spraw rozwoju i nauki PWSZ im. Jana Grodka w Sanoku na kadencję uzupełniającą do 31 sierpnia 2012 r., ustala się następujący kalendarz czynności wyborczych:

1)      3 luty 2010 r. godz. 18.00, Budynek A, sala konferencyjna, ul. Mickiewicza 21 – zebranie otwarte z kandydatem na funkcję Prorektora ds. rozwoju i nauki PWSZ im. Jana Grodka w Sanoku na kadencję uzupełniającą do 31 sierpnia 2012 r.

2)      4 luty 2010 r. godz. 15.00, Budynek A, sala konferencyjna, ul. Mickiewicza 21 – wybór Prorektora ds. rozwoju i nauki PWSZ im. Jana Grodka w Sanoku na kadencję uzupełniającą do 31 sierpnia 2012 r. .

Wiceprzewodniczący  UKW

Prof. dr hab. Stanisław Białogłowicz