Nabór do projektu "Nadzieje sportu akademickiego"

24-10-2017
Celem projektu jest wsparcie polskich niepełnosprawnych studentów lub doktorantów, uczestniczących w rywalizacji sportowej.
W ramach przedsięwzięcia w terminie 5-15 listopada 2017 r. w Wiśle zorganizowany zostanie 11-dniowy obóz sportowy. Weźmie w nim udział 37 uczestników/czek oraz 9 osób z obsługi (4 trenerów, 1 fizjoterapeuta, 1 psycholog, 3 wolontariuszy).
Polski Komitet Paraolimpijski zapewni uczestnikom zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie, opiekę kadry merytorycznej projektu, zwrot kosztów transportu (koszt dojazdu zostanie zwrócony do wysokości budżetu) oraz zakup drobnego sprzętu sportowego i akcesoriów specjalistycznych.
Udział w projekcie jest bezpłatny, a szczegółowe warunki uczestnictwa oraz dokumenty rekrutacyjne znajdują się na stronie internetowej: http://paralympic.org.pl/news/nabor-do-projektu-nadzieja-sportu-akademickiego/
Zgłoszenia prosimy kierować na adres: m.kotwica@paralympic.org.pl