Zajęcia w Akademii Małego Żaka - odsłona druga

30-10-2017

Dobra zabawa, mnóstwo energii i uśmiechy na twarzach dzieci - to wszystko za sprawą drugich już zajęć w Akademii Małego Żaka działającej przy Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku.
Tym razem mali żacy odbywali zajęcia w Instytucie Społeczno-Artystycznym na kierunku Pedagogika. Pod okiem dr Łucji Reczek-Zymróz, pracowników oraz studentów pedagogiki uczestniczyli w grach i zabawach edukacyjnych, poznawali otaczający nas świat, a przede wszystkim doskonale się bawili – na przekór temu, co działo się za oknami. Po zakończeniu zajęć wszyscy zgodnie stwierdzili, że nie mogą doczekać się kolejnych. A te już za niespełna miesiąc! Wówczas to, na kierunku Praca Socjalna, dzieci dowiedzą się… dlaczego warto pomagać?