UWAGA: ubezpieczenie studentów i pracowników – częściowo obowiązkowe

31-10-2017

Trwa zbiórka składki na ubezpieczenie od następstw wypadków (NW) oraz od odpowiedzialności cywilnej (OC). Wagę tych ubezpieczeń znają wszyscy, którzy otrzymali już odszkodowanie.

Do 14 listopada trwa zbiórka składki na ubezpieczenie od następstw wypadków (NW) pracowników i studentów naszej uczelni (starostowie mogą skrócić terminy dla swoich grup).

Ubezpieczenie NW na niektórych kierunkach jest obowiązkowe ze względu na uczelniane praktyki i wyjazdy. Składka roczna wynosi 45 zł w wariancie podstawowym na sumę 26 000 zł (55 zł w Instytucie Medycznym) lub 82 zł w wariancie rozszerzonym na sumę 50 000zł (87 zł w Instytucie Medycznym).

Trwa również zbiórka składki na ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej (OC) dla studentek/ów pielęgniarstwa i ratownictwa medycznego. Ubezpieczenie OC jest obowiązkowe ze względu na praktyki w szpitalu. Składka wynosi 5 zł.

Składki studentów zbierają starostowie (druki i informacje dla starostów – pok. 113A oraz strona www.pwsz-sanok.edu.pl/ubezpieczenie)

Składki pracowników obsługuje Dział Kadrowo-Płacowy (208A)

WIĘCEJ NA TEMAT UBEZPIECZENIA: www.pwsz-sanok.edu.pl/ubezpieczenie