Komunikat nr 9 Uczelnianej Komisji Wyborczej

Uczelnianej Komisji Wyborczej PWSZ im. Jana

Grodka w Sanoku
nr 9 /2010

Uczelniana Komisja Wyborcza PWSZ im. Jana Grodka w Sanoku w związku z uchwałą nr 9/I/2010 z dnia 4 luty 2010 r. ogłasza wynik wyborów na Prorektora do spraw rozwoju i nauki Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku na kadencję uzupełniającą do 31 sierpnia 2012 r. i stwierdza, że Prorektorem do spraw rozwoju i nauki PWSZ im. Jana Grodka w Sanoku na kadencję uzupełniającą do dnia 31 sierpnia 2012 r. wybrany został pan prof. dr hab. Kazimierz Klima.

Przewodniczący  UKW

Prof. dr hab. inż. Zenon Hendzel