Ostatnio napisał wodewil, czyli czym jeszcze może nas zaskoczyć Robert Handermander?:)

22-11-2017

Studenci PWSZ wraz z opiekunem Robertem Handermanderem wzięli udział w opracowaniu i aranżacji koncertu, który odbył się 19 listopada br. w Iwoniczu Zdroju, podczas X Festiwalu im. Księcia Michała Kleofasa Ogińskiego, gdzie zazwyczaj wykonywane są zarówno utwory Ogińskiego, jak i współczesnych mu kompozytorów polskich. Pan Robert dostał propozycję przygotowania koncertu przedstawiającego postać Michała Ogińskiego. Zadanie było trudne, ale udało się mu z iego wybrnąć i opowiedzieć o patronie konkursu w sposób, który szczególnie przypadł do gustu zgromadzonej publiczności - za pomocą wodewilu! Mamy wstępną obietnicę, że przy okazji przyszłorocznego karnawału uda się go przedstawić także w PWSZ w Sanoku - trzymamy za słowo!