Zbieramy Misie Ratownisie - dla dzieci poszkodowanych w wypadkach

24-11-2017

Akcja Misie Ratownisie,

czyli pluszaki pomagają dzieciom w wypadkach!
Do 9 grudnia trwa akcja "Misie Ratownisie", która ma na celu zbiórkę pluszaków dla dzieci poszkodowanych w wypadkach i pożarach. Misie będą wręczane dzieciom przez służby ratunkowe i policjantów na miejscach zdarzeń.
"Miś ratowniś" w świadomości dziecka uosabia domowe ciepło, bezpieczeństwo, czułą i serdeczną bliskość rodziców, czyli wszystko to, co traci ono w wyniku np. nieszczęśliwego wypadku. Dlatego w sytuacjach, kiedy potrzebne jest znalezienie zastępczego źródła oparcia, skupienie/odwrócenie uwagi czy nawiązaniu kontaktu z dzieckiem pluszak może okazać się bardzo użyteczny!
Wraz ze Stowarzyszeniem Nocna Jazda Bez Celu Krosno pragniemy zebrać jak najwięcej misiów, które staną się bohaterami dla dzieci pokrzywdzonych w wypadkach!
Misie mogą być nowe oraz używane (w dobrym stanie) w różnych rozmiarach (te większe zostaną przekazane do hospicjum dla dzieci w Rzeszowie).
Punkt zbiórki:
bud. A Rektorat 7.00-15.00