Brązowy medal w futsalu mężczyzn!

27-11-2017

26 listopada na zawodach, których gospodarzem była Politechnika Rzeszowska, odbyły się Akademickie Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Futsalu Mężczyzn. Nasz zespół spośród 8 szkół wyższych, zdobył historyczne 3 miejsce dla tej dyscypliny i tym samym pierwszy medal w tym sezonie dla naszego klubu.

Skład Futsalu: Chudziak Przemysław, Furlik Wojciech, Grzebień Dawid, Dymnicki Jakub, Wethacz Mariusz, Czubek Piotr, Chorążak Hubert, Gołda Bartosz, Winiarski Daniel, Jędryczka Paweł, Turoń Radosław.

Równocześnie na drugiej hali nasi studenci brali udział w Akademickich Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego w Tenisie Stołowym, gdzie kolejno zajęli: 5 miejsce wśród Kobiet oraz 6 miejsce Mężczyzn.

Skład Tenisa Stołowego: Budzińska Klaudia, Wróbel Patrycja, Kałamucka Małgorzata, Świątoniowski Tomasz, Krzyżak Mateusz, Krystyński Dawid.

Trener: Kowalski Mateusz.

Wielkie brawa dla naszych zawodników za ogromny sukces i walkę z mocną konkurencją!!