"Spotkanie z pracodawcą" - firma ADR Polska S.A.

27-11-2017
Spotkania z pracodawcą to cykl uczelnianych wydarzeń, które organizowane są w PWSZ od wielu lat. Ich celem jest pomoc studentom w wejściu i zaistnieniu na rynku pracy.
24 listopada 2017 r. Biuro Karier, Promocji i Współpracy zorganizowało w naszej uczelni kolejne takie spotkanie - tym razem z przedstawicielami ADR Polska S.A., którzy zaprezentowali historię firmy, jej profil oraz przekazali zebranym studentom oferty pracy tymczasowej, staży, praktyk, a także stałego zatrudnienia.
Tego typu spotkania dotychczas miały miejsce kilka razy do roku, ale począwszy od tego miesiąca zwiększa się ich częstotliwość - będą się odbywać przynajmniej raz w miesiącu. Tak więc informacji o kolejnych szukajcie na stronie PWSZ i profilu uczelni na Facebooku.