"Legia Akademicka" - rekrutacja

30-11-2017

Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu rekrutuje do nowego, pilotażowego programu szkolenia wojskowego LEGIA AKADEMICKA!

Lubisz wyzwania? Chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę i osiągnąć sukces?
Poznaj wojsko od strony praktycznej - przystąp do Legii!
Dzięki szkoleniu nauczysz się pracy zespołowej, organizacji i przywództwa, a podczas ćwiczeń wojskowych - strzelania, taktyki i terenoznawstwa. 21-dniowe szkolenie poligonowe zakończysz nie tylko z praktycznymi umiejętnościami, ale i z dodatnią sumą na koncie - każdy ochotnik otrzyma żołd wojskowy w wysokości ponad 1900 zł.
Masz czas tylko do 10 grudnia- przystąp już teraz! Wszystkie informacje oraz wniosek znajdziesz na stronie: www.awf.poznan.pl/pl/legia-akademicka
Tutaj dowiesz się wszystkiego i złożysz wniosek:
Akademia Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego w Poznaniu
Zakład Sportów i Edukacji Obronnej
Hala sportowa, ul. Chwiałkowskiego 38, pok. 10
, 61 833 36 71
Chcesz dowiedzieć się więcej lub porozmawiać z przedstawicielami MON?
Zapraszamy do Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, na promocję projektu, która odbędzie się 5 grudnia od godz. 12 w auli AWF. W programie m.in. pokaz wyposażenia indywidualnego żołnierza piechoty zmechanizowanej i opancerzonych transporterów oraz możliwość wypróbowania symulatora Śnieżnik z dwoma stanowiskami ogniowymi.
Oficjalna strona projektu: www.legiaakademicka.mil.pl/