Szkolenia ze strażakami

16-12-2017

Studentki edukacji wczesnoszkolnej nie tylko pilnie uczą się, jak uczyć, w siedzibie naszej uczelni, ale biorą udział w zajęciach wyjazdowych. W porozumieniu z zastępcą dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Sanoku, starszym kapitanem mgr. inż. Jackiem Kędrą, zostały niedawno zaproszone do siedziby Straży. Wizyta stanowiła szkolenie dla przyszłych nauczycieli dzieci z klas młodszych i objęła część wykładową prowadzoną przez dowódcę oraz ćwiczenia praktyczne. Wszyscy przydzieleni do opieki nad grupą: starszy sekcyjny Igor Matkowski, młodszy aspirant Mateusz Pisula, starszy sekcyjny - Piotr Szul wykazali się profesjonalizmem godnym pedagogów. Serdecznie dziękujemy za ciekawe zajęcia i liczymy na dalszą współpracę.