Wersja kontrastowa
A | A | A

Ankieta

 

Aktualności

Koncert karnawałowy dla miasta Sanoka

22-01-2018

25 stycznia br. w auli Centrum Sportowo-Dydaktycznego odbył się "Koncert karnawałowy dla miasta Sanoka" w wykonaniu studentów edukacji muzycznej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku. Poruszając się po różnych epokach i stylach, nasi studenci zadbali o karnawałową atmosferę, jednocześnie w ten oryginalny sposób zdobywając zaliczenia z przedmiotów kierunkowych. O przygotowanie występu zadbali: dr Monika Brewczak, mgr Andrzej Smolik i dr Elżbieta Przystasz – kierownik Zakładu Edukacji Artystycznej w Zakresie Sztuki Muzycznej, która jednocześnie poprowadziła koncert. 

Mogliśmy posłuchać utworów muzycznych w wykonaniu: Patrycji Baran, Julity Dunaj, Patrycji Filus, Samanty Lebryk, Magdaleny Stareńczak, Adriana Stodolaka, Natalii Twardy, Walentyny Wiącek, Andrzeja Winiarza, Magdaleny Zubel. Akompaniował im zespół instrumentalny w składzie: Konrad Barć – instr. klawiszowe, akordeon, Dominik Szlama - instr. klawiszowe, akordeon, Hubert Pazera  - akordeon, Maciej Maliczowski – gitara basowa, Paweł Kielar – perkusja. 

Wszystkim, zwłaszcza tym, którzy na prawdziwej scenie występowali po raz pierwszy, gratulujemy występów! Zdjęcia z koncertu można znaleźć w Galerii na stronie lub na profilu uczelni na Facebooku. 

wstecz
Ideo Realizacja:

CMS Edito Powered by:
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jana Grodka w Sanoku
ul. Mickiewicza 21 | 38- 500 Sanok