Nabór do projektu "Szkolenie pracowników na potrzeby gospodarki Podkarpacia"

08-04-2010

Państwowa Wyższa Szkoła im. Jana Grodka w Sanoku informuje, że z dniem 1.04.2010r. rozpoczyna nabór do projektu „Szkolenie pracowników na potrzeby gospodarki Podkarpacia” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.
W ramach projektu przewidziano realizację 4 kursów:

Kurs rekreacji ruchowej o specjalności hipoterapii:
30 osób na liście kwalifikacyjnej uczestników projektu + 7 osób na liście rezerwowej,

Kurs projektowania ogrodów i małej architektury z wykorzystaniem programu AUTOCAD oraz GARDEN COMPOSER 3D i WYMARZONY OGRÓD:

Kurs organizacji gospodarstw agroturystycznych:

Kurs profesjonalnej produkcji win gronowych w małych gospodarstwach winiarskich:
30 osób na liście kwalifikacyjnej uczestników projektu + 7 osób na liście rezerwowej.

W projekcie mogą brać udział osoby spełniające następujące wymagania:
1.      Zamieszkują teren województwa podkarpackiego na terenie gminy wiejskiej, miejsko-wiejskiej lub miejskiej do 25 tyś. mieszkańców.
2.      Są osobami pełnoletnimi (powyżej 18 roku życia).
3.      Wykonują pracę na podstawie umowy o pracę, powołania, wyboru, mianowania, spółdzielczej umowy o prace, umowy zlecenia lub umowy o dzieło.
4.      Poprawnie wypełnią i złożą w określonym terminie deklaracje uczestnika w projekcie wraz z wymaganymi załącznikami.

Dodatkowe informacje pod numerem: 13 46 51 964 w godzinach od 10.00 do 15.00