Ogólnopolski Campus Akademicki 2010

30-08-2010

W Campusie mogą wziąć udział - i biorą - także studenci starszych roczników, a jest po co jechać do Soliny. W programie między innymi warsztaty psychologiczne (NLP), filmowe, taneczne, salsy, wizażu i makijażu, fotograficzne, architektoniczne, żeglarskie, teatralne i poprawnej dykcji, lady stiling (dla kobiet), pierwszej pomocy przedmedycznej, europejskie, przedsiębiorczości, konkursy inżynierskie, koncert zespołu INDIOS BRAVOS, wieczór kabaretowy - gdzie wystąpi Kabaret CHYBA oraz Kacper Ruciński, impreza house-owa oraz codziennie imprezy: m.in. impreza w pianie (hit Campusu), karaoke, ognisko z kiełbaskami, projekcje kinowe, nocny bieg na orientację i oczywiście, otrzęsiny.
Honorowy patronat nad Campusem objęli m.in. Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego prof. Brabara Kudrycka oraz JM Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. dr hab. Karol Musioł.
Więcej na temat Campusu, zapisów i cen pod adresem: www.campusakademicki.eu/