Kraków zdobyty

16-11-2009

Studenci komunikacji medialnej, mimo słoty i chłodu, zdecydowali się wyruszyć na wycieczkę po medialnych – i nie tylko – atrakcjach Krakowa. Program wyjazdu był baaaardzo bogaty, dlatego wyruszyliśmy z Sanoka jeszcze przed świtem. Im bliżej było do Krakowa, tym mniej padało – i bardzo dobrze.

A w Krakowie czekały na nas, wcześniej umówione, redakcje, instytucje, uczelnie:

- Polskie Radio Kraków z imponującymi salami koncertowymi;

- Muzeum Historii Fotografii z ważącymi kilkadziesiąt kilogramów aparatami „podróżnymi” z końca XIX wieku;

- Warsztaty z komunikacji niewerbalnej w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej UJ, gdzie dowiedzieliśmy się, do czego służą brwi;

- Telewizja Polska Oddział w Krakowie, ze studiami pełnymi lamp i kamer;

- RMF FM, do którego siedziby musieliśmy się wysoko wdrapywać (na szczęście autobusem).

Ufff… Koniec.
Można rozpocząć planowanie kolejnej medialnej wycieczki.