Ósme urodziny

01-12-2009

26 listopada w PWSZ miało miejsce spotkanie Władz Uczelni, jej pracowników oraz studentów z okazji Święta Uczelni, odbywającego się na pamiątkę faktu powołania osiem lat temu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Sanoku.

Ostatni rok to dla sanockiej Uczelni wiele ważnych wydarzeń – uruchomienie nowych kierunków (praca socjalna, pedagogika), oddanie do użytku budynku Instytutu Technicznego przy ul. Reymonta – było więc co świętować.

Po powitaniu przez Panią Rektor prof. nadzw. dr hab. Halinę Mieczkowską, wykład dotyczący patrona szkoły, Jana Grodka, wygłosił dr Robert Lipelt. Następnie dyrektorzy instytutów i kierownicy zakładów zaprezentowali referaty dotyczące dotychczasowych osiągnięć oraz planów na przyszłość kierowanych przez nich jednostek. Jako kolejni głos zabrali studenci – przedstawili działalność uczelnianych kół naukowych, kół zainteresowań oraz Samorządu Studenckiego. Na koniec tradycyjnie występem artystycznym uświetnili spotkanie studenci edukacji muzycznej PWSZ.