Stypendia dla najlepszych studentów

08-09-2008
Stypendia dla najlepszych studentów na kierunku mechanika i budowa maszyn

21 sierpnia 2008 r. Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego opublikowało listę uczelni
wyższych, które zostaną objęte specjalnym programem stypendialnym w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet IV „ Szkolnictwo wyższe i nauka”, na zamawianych kierunkach kształcenia o kluczowym znaczeniu dla gospodarki opartej na wiedzy.

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jana Grodka znalazła się wśród trzech uczelni podkarpackich z limitem 10 studentów na kierunku kształcenia mechanika i budowa maszyn.
Pięciu najlepszych studentów kierunku będzie otrzymywało wysokie stypendia (1000 zł) przez okres sześciu semestrów studiów.
Na pierwszym roku studenci otrzymujący stypendia wybrani zostaną na podstawie konkursu świadectw dojrzałości. W kolejnych latach stypendia zostaną przyznane za dobre wyniki w nauce. Stypendia mogą uzyskać studenci, którzy podejmują studia po raz pierwszy.

PWSZ dysponuje jeszcze wolnymi miejscami na kierunku, zarówno na studiach stacjonarnych jak i niestacjonarnych. Dokumenty przyjmowane są do 30 września, szczegóły pod numerem tel. 0134655954 i 0134655967.