"Perspektywy Biznesu” - nagrody rozdane

24-06-2016

W dniu 22 czerwca 2016 r. w Sali Senackiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku odbyła się uroczystość rozdania nagród w konkursie „Perspektywy Biznesu”.

Uroczystości wręczenia nagród przewodniczyły: dr Elżbieta Cipora – Rektor PWSZ Sanok,
dr Magdalena Konieczny – Prorektor ds. Dydaktyki oraz Ewa Zgłobicka i Joanna Klimkowska reprezentujące Podkarpacki Bank Spółdzielczy w Sanoku.

Zwycięzcą konkursu został Michał Ożóg, uczeń Zespołu Szkół Technicznych w Leżajsku za Biznes Plan pn. „Uprawa i wykorzystanie konopi przemysłowych szansą dla gospodarki powiatu leżajskiego
i powiatów ościennych”.

Drugie miejsce zajęła Kinga Wolańska, uczennica Zespołu Szkół nr 1 w Sanoku za Biznes Plan pn. „SPA MIAU-HAU dla kota i psa”.

Trzecie miejsca zajęła Iwona Rzekęć, uczennica Samorządowego Liceum Ogólnokształcącego
w Stalowej Woli za Biznes Plan pn. „Biznes plan do produkcji osadnika i separatora tłuszczu”.

Zwycięzcy oraz uczestnicy „Perspektyw Biznesu” wraz z opiekunami merytorycznymi otrzymali atrakcyjne nagrody oraz pamiątkowe dyplomy za udział w Konkursie.

Uroczystość została zakończona wspólnymi zdjęciami oraz krótką prezentacją zaplecza dydaktycznego sanockiej uczelni.

Zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

Organizatorami konkursu były PWSZ im. Jana Grodka w Sanoku oraz Podkarpacki Bank Spółdzielczy. Celem „Perspektyw Biznesu” było promowanie przedsiębiorczości poprzez pracę nad ideą nowego przedsięwzięcia gospodarczego. Konkurs kierowany był do uczniów szkół ponadgimnazjalnych z województwa podkarpackiego. Inicjatorami przedsięwzięcia było Koło Naukowe „Hossa - z nami się opłaca” działające przy Zakładzie Ekonomii oraz Biuro Karier i Praktyk Studenckich.