Wersja kontrastowa
A | A | A

Ankieta

Oferty pracy - archiwalne

Customer Service Professional - German speaker B2/C1

09-03-2016

 Opis zadań/zakres obowiązków:

- kontakt telefoniczny lub mailowy z klientami biznesowymi Shell

- udzielanie informacji oraz wsparcie klientów w dokonywaniu transakcji

- analiza i rozwiazywanie problemów zgłaszanych przez klientów

- współpraca z działami sprzedaży w różnych liniach biznesu w Niemczech oraz z działem finansów

- praca z systemem SAP/CRM

Wymagania:

- znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B2

- komunikatywna znajomość języka angielskiego

- doświadczenie w obsłudze klient

 - umiejętność efektywnej współpracy w zespole
- znajomość MS Office

- znajomość obsługi systemów informatycznych służących obsłudze klienta (np. SAP/CRM)

Forma zatrudnienia:

- kontrakt na 12 miesięcy

- atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie

- prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie

- dofinansowanie zajęć sportowych

- kursy doskonaląca znajomość języków obcych

- aplikacja o pracę http://bit.ly/1p7946O
wstecz
Ideo Realizacja:

CMS Edito Powered by:
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jana Grodka w Sanoku
ul. Mickiewicza 21 | 38- 500 Sanok