Wersja kontrastowa
A | A | A

Ankieta

Oferty pracy - archiwalne

Handlowiec ze znajomością języka obcego

22-03-2016

 Opis stanowiska:

- utrzymywanie relacji z klientami firmy oraz pozyskiwanie nowych

- realizacja celów sprzedażowych

- doradztwo w zakresie produktów firmy

- budowa pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

- znajomość min. jednego z języków obcych: angielski, niemiecki, włoski, rosyjski

- bardzo dobra organizacja czasu pracy i zaangażowanie

- dyspozycyjność do podróży służbowych

- mile widziana znajomość programu AutoCAD

- wskazane doświadczenie w branży motoryzacyjnej lub pokrewnej

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

- stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę bezpośrednio u naszego klienta

- możliwość rozwoju zawodowego

- ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze

Oferty zawierające CV prosimy wysłać na:

Osoba do kontaktu Edyta Raś  telefon: 660 707 580

Prosimy o podpisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

wstecz
Ideo Realizacja:

CMS Edito Powered by:
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jana Grodka w Sanoku
ul. Mickiewicza 21 | 38- 500 Sanok