Spotkanie szkoleniowo-opłatkowe

17-12-2010

W dniu 14 grudnia 2010 roku w Centrum Pomocy Zdrowia SanVit odbyło się spotkanie szkoleniowo- opłatkowe dla studentów niepełnosprawnych. Uczestników spotkania powitała Pani Prorektor ds. dydaktyki PWSZ im. Jana Grodka w Sanoku doc. dr n. med. Elżbieta Cipora.

Szkolenie z zakresu: „Jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać rentę; postępowanie w ZUS związane z orzecznictwem;  procedury wydania decyzji w sprawie świadczeń” przeprowadzili eksperci z Inspektoratu ZUS w Sanoku mgr E. Wojtowicz - Kierownik Wydziału Przyznawaniu i Zmiany Uprawnień Emerytalno- Rentowych oraz mgr M. Wajcowicz - Starszy Inspektor w Wydziale Obsługi Klientów. Szkolenie cieszyło się dużym zainteresowaniem. Podczas spotkania toczyły się  dyskusje, uczestnicy mieli wiele pytań do prowadzących.

Druga część spotkania to dzielenie się opłatkiem, błogosławieństwo udzielone przez księdza Grzegorza. Przy końcu spotkania podczas uroczystej kolacji studenci mieli okazję do wymiany doświadczeń i integracji.

Uczestnicy spotkania dostali materiały szkoleniowe wraz z upominkami.