Spotkanie szkoleniowo-opłatkowe

15-12-2011

Życzenia, kolędy i świąteczna atmosfera towarzyszą spotkaniu szkoleniowo - opłatkowemu dla studentów niepełnosprawnych.

Spotkania opłatkowe stają się okazją do wspólnego przeżywania wyjątkowego nastroju Świąt Bożego

Narodzenia oraz obchodów Nowego Roku. Radosna, życzliwa i rodzinna atmosfera towarzyszyła spotkaniu wigilijnemu studentów niepełnosprawnych.

Szkoleniowo-opłatkowe spotkanie  odbyło się 14 grudnia w Domu Turysty.

Pani prorektor ds. dydaktyki doc. dr n. med. pani Elżbieta Cipora wszystkim przybyłym złożyła życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Część szkoleniową "MOPS dla niepełnosprawnego " przeprowadziła kierownik Działu Pomocy Środowiskowej i Pracy Socjalnej MOPS w Sanoku pani Anna Poznańska.

Szkolenie miało na celu uzupełnienie wiedzy studentów niepełnosprawnych w zakresie:

- formy pomocy;

- komu przysługuje prawo do świadczeń;

- poradnictwo zawodowe.

Słowo boże wygłosił ksiądz Jacek Michno. Najważniejszą częścią spotkania było podzielenie się opłatkiem - symbolem zgody i pojednania. Nie zabrakło także wspólnego śpiewania kolęd, serdecznych rozmów oraz poczęstunku wigilijnego.