Szkolenie "Zanim podejmiesz pracę..."

04-07-2013

Obóz szkoleniowo – integracyjny

W dniach 28.06.-02.07.2013 piętnastu  studentów wzięło udział w  obozie szkoleniowo-integracyjnym w Polańczyku.

Doradczyni z Wojewódzkiego Urzędu  Pracy – oddział zamiejscowy w Krośnie przeprowadziły szkolenia pod tytułem „Zanim podejmiesz pracę”. Po omówieniu prezentacji Typy umów studentów interesowało różne formy zatrudnienia, elementy prawa pracy…

Również studenci korzystali z basenu i bilardu, brali udział w pieszych wycieczkach. Ciekawie odbyły się konsultacje z dietetykiem na temat zasad prawidłowego żywienia na podstawie przeprowadzonego pomiaru składu ciała  analizatorem TANITA.

Nie zabrakło pogadanek wieczorowych i zabawy na wieczorku tanecznym. Przy pożegnaniu studenci pytali: A kiedy następny wyjazd szkoleniowo-integracyjny?