Szkolenie w Iwoniczu Zdroju

18-02-2015

Studenci piszą...

WIOLA POTOCZMA, Edukacja Muzyczna 1 rok, Pedagogika 2 rok.

Wyjazd uważam za bardzo udany. Przez 3 dni spędzone w Iwoniczu Zdroju bardzo wszyscy się do siebie zbliżyliśmy i co najważniejsze poznaliśmy może  w niiewielkim stopniu ale nie żałuję, że zdecydowałam się pojechać.

Szkolenia, pieszę wycieczki, ognisko, wyjazd do Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie, baseny, integrację w kawaiarence zakończone KARAOKE były niezapominianym przeżyciem. Radość i uśmiech na ustach ludzi, z którymi przebywałam w tym czasie były bezcenne i sprawiały, że człowiek chciał się cieczyć każdą sekundą spędzonego  z nimi dznia. Byliśmy grupą zróźnicowaną wiekowo ale mimo to nie było widać między nami żadnych barier.

Podsumowując wyjazd uważam za świetną zabawę, naukę przebywania z drugim czowiekiem z rózna niepełnsprawniścią. Takiego przezycia człowiek nie zpomina. 3-dniowemu obozowi szkoleniowemu daję 10/10 z całą stanowczością i proszę o więcej.

AGATA  KOPCZAK, Praca Socjalna, 3 rok, studia niestacjonarne.

Wyjazd do Iwonicza Zdroju uważam za bardzo udany. Każdy dzień był bardzo dobrze rozplanowany, nie mieliśmy czasu nudzić. Szkolenia profesjonalnie przeprowadzone. Zabiegi odprężające i relaksujące. Wieczorki muzyczne sprzyjały nawiązaniu kontaktów z innymi. Studenci bardzo zintegrowani.

ŁUKASZ FABIAN OLKO, Gospodarka..., 1 rok.

Wyjazd bardzo się mi podobał, można było odpocząć i zrelaksować się, ogólnie wycieczkę ocenian 10 punktów / 10 punktów.

Wyżywienie, zajęcia w basenie, spotkania szkoleniowe odegrały ważną jak i pozytywną rolę w moim życiu, bardzo jestem zadowolony z wyjazdu do tego sanatorium. Dziękuję ślicznie.