Stypendium 2015/2016

Stypendium specjalne

dla osób niepełnosprawnych 2015/2016

Niepełnosprawni Studenci!

Kolejne ważne terminy, których nie możecie przegapić, a mowa oczywiście o terminie składania wniosku o stypendium specjalne dla osób niepełnosprawnych przyznawane na rok 2015/2016.

Termin składania wniosków

o przyznanie stypendium na rok akademicki 2015/2016:

od 21 września 2015 r. do 20 października 2015 r.

Wniosek o przyznanie stypendium specjalnego dla osób niepełnosprawnych składa się wraz z kserokopią aktualnego orzeczenia o stopniu niepełnosprawności (oryginał do wglądu), a także informacją o numerze rachunku bankowego (zwłaszcza, jeśli stypendium jest składane po raz pierwszy lub numer rachunku bankowego uległ zmianie).

Druki i formularzy dostępne są na stronie internetowej http://www.pwsz-sanok.edu.pl/dzial-toku-studiow/dla-studentow/stypendia/  oraz w sekretariatach Działu Toku Studiów.

* Wnioski o stypendium specjalne dla osób niepełnosprawnych można składać w dowolnym czasie podczas roku akademickiego.