Dołącz do Komisji Organizacji Przedsięwzięć

15-01-2016

Jeśli chcesz dzielić się pomysłami, własnym zdaniem, brać aktywny udział w życiu studenckim, zdobyć doświadczenie którym pochwalisz się w CV, poznać nowych ludzi, współorganizować Juwenalia i  inne wydarzenia dołącz do Komisji Organizacji Przedsięwzięć.

Komisja Organizacji Przedsięwzięć to organ doradczy przy Samorządzie Studenckim. Komisja realizuje przedsięwzięcia zainicjowane przez Radę Samorządu Studenckiego, w praktyce wszyscy razem są autorami nowych pomysłów, które wspólnie są realizowane. Członkostwo w KOP daje możliwość zaangażowania się w sprawy studentów tym, których niekoniecznie interesuje praca przy wszystkich działaniach Rady Samorządu Studenckiego.

Co się tam robi ?

·  Reprezentuje się studentów naszej uczelni

·  Organizuje się imprezy studenckie (np. juwenalia, otrzęsiny, imprezy integracyjne)

·  Dysponuje się budżetem około 20 tys. zł